Obsah

Program kina

17.10.2021

100% VLK 1

100% VLK

Čtrnáctiletý Freddy vypadá jako obyčejný kluk, ale není obyčejný a není ani úplně člověk. Patří do starého rodu vlkodlaků a těší se na svou první proměnu ve vlka.

Detail

19.10.2021

Láska na špičkách 1

Láska na špičkách

Příběh romantické komedie je zasazen do malého města a okolí na Broumovsku.

Detail

21.10.2021

DUNA 1

DUNA

Kultovní sci-fi dílo vypráví o mocenských bojích uvnitř galaktického Impéria, v nichž jde o ovládnutí planety Arrakis: zdroje vzácného koření - melanže, jež poskytuje zvláštní psychické schopnosti, které umožňují cestování vesmírem.

Detail

24.10.2021

Rozbitý robot Ron 1

Rozbitý robot Ron

Animovaný snímek vypráví příběh trochu osamělého dvanáctiletého sedmáka Barneyho a Rona, jeho nového chodícího, mluvícího a zcela digitálního přítele, který má být, alespoň podle reklamy, „nejlepší kamarád robot“. Avšak roztomilý robot Ron není úplně v pořádku a zdá se, že je rozbitý.

Detail

24.10.2021

Milan Kundera: od žertu k bezvýznamnosti 1

Milan Kundera: od žertu k bezvýznamnosti

Proč dílo Milana Kundery tak zaujalo po celém světě? Proč odešel do Francie a začal psát ve francouzštině? Co je za tím, že bránil překladům svých posledních románů do češtiny? Nebo že se vyhýbá kamerám a publicitě?

Detail

28.10.2021

Paroží 1

Paroží

Na hororu s názvem Paroží se sešli producent Guillermo del Toro a režisér Scott Cooper, pro něhož jde o první průzkum tohoto žánru. Ve městečku Antlers učitelka z Oregonu a její bratr, místní šerif, objeví, že mladý student skrývá děsivé tajemství s děsivými následky.

Detail

29.10.2021

SEAL TEAM: Pár správných tuleňů 1

SEAL TEAM: Pár správných tuleňů

Statečný mladý tuleň Quinn už má plné zuby žraločích nájezdů na svou vesnici. Rozhodne se proto sestavit speciální tulení jednotku, která tyto žraločí teroristy vyžene z jejich území nadobro!

Detail

29.10.2021

Addamsova rodina 2 1

Addamsova rodina 2

Vyrazte na letní dovolenou s Addamsovou rodinou, kteří svým nevšedním a podivným chováním terorizují nové kraje. Addamsova rodina 2 opět v kinech již brzy.

Detail

02.11.2021

Poslední souboj 1

Poslední souboj

Příběh se odehrává ve Francii 14. století a je o posledním, oficiálním, Francií posvěceném duelu mezi dvěma muži. Jean de Carrouges a Jacques LeGris jsou přátelé, ze kterých se stanou rivalové.

Detail

07.11.2021

Vlk a lev: Nečekané přátelství

Vlk a lev: Nečekané přátelství

Dvacetiletá dívka Alma přeruší své studium hry na piano a odjede na nějaký čas na chatu po svém dědečkovi, která leží na ostrově uprostřed majestátní kanadské divočiny. Brzy potom se její život obrátí vzhůru nohama a navždy změní.

Detail

07.11.2021

Eternals 1

Eternals

Snímek Eternals představí zcela nový tým superhrdinů filmového vesmíru Studií Marvel.

Detail

11.11.2021

Karel 1

Karel

Celovečerní dokumentární film Karel přináší ojedinělý pohled do soukromí a do duše Karla Gotta.

Detail

Omezení pro kulturní akce nařízené vládou 

 

 1. Přítomné osoby nevykazují klinické příznaky onemocnění COVID-19 a prokáží včetně doložení své totožnosti OP nebo pasem ( s výjimkou dětí do 6 let věku), že:
 2. Osoby použijí po celou dobu konání akce ochranný prostředek dýchacích cest (nos, ústa), kterým je respirátor nebo obdobný prostředek vždy bez výdechového ventilu (předškolní děti bez ochrany dýchacích cest)
 3. a) Osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření s negativním výsledkem, nebo

  b) Osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami POC test s negativním výsledkem, nebo

  c) Osoba si provede vlastní  preventivní antigenní test na místě vstupu do prostor 

  d) Osoba byla očkována proti onemocnění COVID-19 a doloží, že uplynulo 14 dní od aplikace 2. dávky nebo 14 dní od aplikace 1. dávky v případě jednodávkového očkování

  e) Osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19 a uplynula u ní doba izolace a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní

 

 

Měsíční přehled

Koupit vstupenky on-line

Kontakty:

Komenského 139

749 01 Vítkov

 

Kontaktní osoba:

František Smýkal

Městský úřad Vítkov

náměstí Jana Zajíce 7

749 01 Vítkov

tel: 556 312 257 (telefon na MěÚ - kancelář)

e-mail: smykal@vitkov.info  

Kino Panorama Vítkov

Kino Panorama Vítkov

Vážená divačko, vážený diváku.

Po několika letech budete mít možnost si nejenom prohlédnout interiér kina, ale také posadit se do pohodlných sedaček a vychutnat si kvalitní obraz a čistý zvuk. Pokud si nasadíte speciální brýle, budete moct vstoupit přímo do filmového děje.

Doufám, že se nám podaří výběrem filmů zaujmout všechny věkové skupiny a že se do našeho kina budete vy i ostatní diváci rádi a často vracet. Osobně se velice těším na to, až budu i s rodinou chodit do kina. Za našeho mládí bývalo kino základním kulturním stánkem. A to nebyl k dispozici takový výběr filmů, jako je dnes.

Přeji vám krásné filmové zážitky

Pavel Smolka, divák a starosta