Obsah

Program kina

26.06.2022

Náměsíčníci 1

Náměsíčníci

Animovaná pohádka vytvořená na základě jedné z nejoblíbenějších dětských knih v Německu vypráví příběh malého Pete, který se spolu s broučkem panem Zoomzemanem a Písečným mužem vydají na okouzlující cestu, aby zachránili Peteho malou sestru Anneli před zlým Měsíčním mužem.

Detail

30.06.2022

Letní kino - Příšerákovi 2 2

Letní kino - Příšerákovi 2

Kino Panorama Vítkov ve spolupráci se SVČ Vítkov vás zvou do LETNÍHO KINA

Detail

02.07.2022

Poplach – Stand Up Comedy Show – divadelní představení 1

Poplach – Stand Up Comedy Show – divadelní představení

Už 2. července se vás budou snažit bavit dva ptáci a jeden Jakub s Tomem. Jinými slovy - Adam Poštolka, Matěj Straka, Jakub Plaskura (absolvent vítkovského gymnázia) a Tomáš Burian.

Detail

08.07.2022

Ženy a život 1

Ženy a život

Eliška je hodná holka. Možná až moc. Chybí jí ostré lokty a přebývá slepá víra. O to akčnější je ovšem její volnomyšlenkářská, všeho schopná sestra Ilona. Obě slečny se společně vrhnou do budování rodinného podniku, fungujícího tak trochu “ode zdi ke zdi”.

Detail

08.07.2022

Thor: Láska jako hrom  1

Thor: Láska jako hrom

Thor (Chris Hemsworth) se nachází na své nejtěžší životní cestě – k nalezení vnitřního míru. Jeho cestu za odpočinkem však přeruší galaktický zabiják Gorrthe God Butcher (Christian Bale), který usiluje o zánik bohů.

Detail

10.07.2022

Mimoni: Padouch přichází 1

Mimoni: Padouch přichází

V neutuchající touze najít toho největšího padoucha všech dob, aby mu mohli věrně sloužit, narazí Mimoni na malého nosatého černovlasého chlapce, který vyrůstá jen se svou německou matkou. Jmenuje se Gru a aniž to tuší, tohle setkání mu zásadně změní život.

Detail

14.07.2022

Hádkovi  1

Hádkovi

Když se sejde rodina, je to vždy radost. Dva bratři se svými ženami se potkávají v bytě svého dědy, který je v nemocnici a už to s ním vůbec nevypadá dobře.

Detail

15.07.2022

Prvok, Šampón, Tečka a Karel 1

Prvok, Šampón, Tečka a Karel

SVČ – letní kino

Detail

22.07.2022

Tři tygři: Jackpot 1

Tři tygři: Jackpot

Populární komediální skupina Tři tygři se se svým nevázaným humorem vydává dobýt velká plátna kin. Konečně!

Detail

22.07.2022

Černý telefon 1

Černý telefon

Čeká vás hororový večer v kině. Cestou do sálu zažijete hororovou cestu plnou nástrah. Na prodej v bufetu rakvičky a krvavý drink.

Detail

29.07.2022

Párty Hárder: Summer Massacre 1

Párty Hárder: Summer Massacre

V Párty Hárder se vrátí parta kamarádů prvního filmu. Z předchozích událostí se už trochu oklepali a v létě vyrazí na proslulou Ibizu východu – na Mácháč, legendární místo plné mejdanů, muziky a nevázaného sexu.

Detail

31.07.2022

DC Liga supermazlíčků 1

DC Liga supermazlíčků

Když je Liga spravedlnosti zajata Lexem Luthorem, Supermanův pes Krypto vytvoří tým domácích mazlíčků z útulku, kteří dostali superschopnosti.

Detail

Měsíční přehled

Koupit vstupenky on-line

Kontakty:

Komenského 139

749 01 Vítkov

 

Kontaktní osoba:

František Smýkal

Odbor kultury MěÚ Vítkov

Dělnická 746, 74901 Vítkov 

tel: 731 486 292 

e-mail: smykal@vitkov.info  

Kino Panorama Vítkov

Kino Panorama Vítkov

Vážená divačko, vážený diváku.

Po několika letech budete mít možnost si nejenom prohlédnout interiér kina, ale také posadit se do pohodlných sedaček a vychutnat si kvalitní obraz a čistý zvuk. Pokud si nasadíte speciální brýle, budete moct vstoupit přímo do filmového děje.

Doufám, že se nám podaří výběrem filmů zaujmout všechny věkové skupiny a že se do našeho kina budete vy i ostatní diváci rádi a často vracet. Osobně se velice těším na to, až budu i s rodinou chodit do kina. Za našeho mládí bývalo kino základním kulturním stánkem. A to nebyl k dispozici takový výběr filmů, jako je dnes.

Přeji vám krásné filmové zážitky

Pavel Smolka, divák a starosta